Úspěšnost

Slyšeli jste někdy o kole, ve kterém si můžete udělat jasno a jedním mrknutím oka vidět, jak jste na tom s úspěšností ve svém životě? Jak si stojíte? To kolo si vyrobíte sami.

Stačí k tomu papír a tužka a kružítko a udělat malé kolečko. Kdo nemá kružítko, obejde se i bez něj. Těch koleček bude deset. A pak se rozhodněte, na kolik sektorů se chcete zeptat. Kde chcete mít jasno.

První sektor je Zdraví. Druhý může být Spokojenost. Třetí Láska. Čtvrtý Osobní vztahy. Pátý Blahohyt. Šestý Pohyb, sedmý Sebeláska, osmý Práce, devátý …možná už to stačí. Všechna kolečka protnete a po obvodu toho největšího napíšete sektory. Poté se zamyslíte a po pravdě si u každého sektoru zakřížkujete kolečko, kde se v současné době nacházíte. Možná se vám nedaří v lásce, dáte křížek k prvnímu kolečku. Zato se vám daří v práci, dáte desítku….

A pak se porozhlédněte, se kterým sektorem jste spokojeni a který byste měli posílit. A zaměřte se na něj. Věřte mi, kam posíláte pozornost, tam se daří. Nebude dlouho trvat a i zde svůj křížek přepíšete o něco výš.